landing-twitter
landing-youtube
icon

İnstagram Story İndir

landing-instagram
landing-tiktok
icon orange

POPÜLER HİLE ARAÇLARI

hero
icon

Takipçi Hilesi Nedir?

Instagram artık günümüzde yalnızca iletişim kurmak için fotoğraflarınızın arkadaşlarınızla paylaşılması olarak değil aynı zamanda ticaret yapan ve ürünlerini pazarlamak isteyen kişiler için de son derece avantajlar sunan sosyal mecralardan biridir. Bu konuda birçok alternatif var ve bunlar sayesinde çok kısa sürede binlerce takipçiye ulaşılmaktadır.

icon

Size Faydalarımız Neler?

  • Kitlenizi Büyütün
  • İçeriklerinizi Güçlendirin
  • İtibar Kazanın
  • Satış Hedeflerinize Ulaşın
tu

TAKİPÇİ SATIN ALIN

icon

SIK SORULAN SORULAR

icon

TAKİPÇİ HİLESİ

İnstagram Story İndir

İnstagram Story İndir

İnstagram story indir dilerseniz çevrimiçi dilerseniz ücretsiz olarak kolaylıkla yapabileceğiniz işlemlerden biridir. İnstagram sosyal medya platformu kendini her geçen gün geliştirmeye ve kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak için yeni güncellemeler eklemeye devam ediyor. Milyarlarca kullanıcısı olan İnstagram’ın bazı özellikleri kullanıcılarının beklentilerini karşılamamaktadır. Bunlardan en önemlisi İnstagram'dan fotoğraf ve story indirmektir. Ancak bunu yapabileceğiniz birçok alternatif site ve programlar mevcuttur.

Dilediğiniz zaman İnstagram'da bulunan bir fotoğrafı veya videoyu ekleyebilir veya indirebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz şekilde bunları düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra İnstagram story indir işlemi yaparak dilerseniz insanların görmemesini de sağlayabilirsiniz.

İnstagram'da paylaşılan hikâyeler kullanıcılar tarafından izlendiğinde kimin izlediğini hesap sahibi belli bir süre sonra görebilmektedir veya siz bir hikaye eklediğinizde sizin arkadaşınız olan herkes sizin hikayenizi görüntüleyebilir. Ancak İnstagram'da uygulayacağınız bir işlemle dilerseniz var olan hikayeyi telefonunuza indirebilir ve bunu izledikten sonra da hesap sahibi izlediğinizi görmez.

Kullandığınız bazı mobil cihazlar İnstagram'daki hikayeleri kaydedebilme özelliğine sahiptir, ancak bu bütün cihazlar için geçerli değildir. Genellikle bununla ilgili işlem yapmak istediğinizde sorunlarla karşılaşırsınız ve dolayısıyla bunlarda güvensiz aplikasyonlar olduğu için size zarar verebilir veya mobil cihazınıza zarar verebilir. Ancak İnstagram'da web siteleri üzerinden çevrimiçi hikayeler indirebileceğiniz gibi görüntülemek istediğiniz kişinin hikayesini mobil cep telefonunuza indirebilir ve onun sizin hikayeyi gördüğünüzü anlamamasını sağlayabilirsiniz. Bununla ilgili internette bulabileceğiniz birçok güvenli uygulama mevcuttur.

instagram Story İndirme IOS

İnstagram story indirme iOS işletim sistemini kullanarak oldukça pratiktir. Apple işletim sistemi ile gerek mobil cihazları gerekse diğer Apple cihazlarınızı geliştirdiği güvenlik uygulamaları ile korumaya almaktadır. Dolayısıyla onay almadan böyle bir işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değildir. iOS işletim sistemi İnstagram’dan story indirmenize doğrudan izin vermiyor. Bu işlemi yapmanız için sizi kısıtlıyor. Bunun için alternatiflerden biri tam ekranı büyütüp ekran görüntüsü almaktır. Bunun dışında app store yani iOS işletim sistemi olan cihazlardan İnstagram story indir yazmanız durumunda bununla ilgili karşınıza birçok uygulama çıkar.

Bu uygulamalar her geçen gün sayısını arttırarak kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Söz konusu uygulamalardan en fazla kullanılan ve olumlu yorumlar alan aplikasyonu telefonunuza indirerek İnstagram hesabınıza giriş yapın. Dolayısıyla beğendiğiniz İnstagram story’i telefonunuza indirmeniz kısa sürede gerçekleşmektedir. Ancak İnstagram story indirme iOS işletim sistemini kullanarak yapmamız için story indireceğiniz İnstagram hesabının sizinle bağlantılı olması yani birbirinizi takip ediyor olmanız gerekmektedir. Bunun dışında yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

·        İOS işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan AppStore bölümünden story reposter uygulamasını indirmeniz gerekmektedir

·        Ardından indirdiğiniz uygulamayı açın ve hangi İnstagram hesabının storysini indirmek istiyorsanız o hesabın kullanıcı adını yazarak arama yapın

·        İndirmek istediğiniz hikayeyi bularak onu seçin

·        Ardından yükle butonuna tıklayarak indirin

·        Daha sonra kaydet butonuna tıklayın

·        Story’niz bu işlem sonunda mobil cihazınıza yüklenmiş olacaktır

İnstagram Story İndirme Url

Sosyal medyanın tüm dünyada en popüler ve en sık kullanılan haberleşme aracıdır. İnstagram dünyada en fazla kullanıcı sayısı olan sosyal medya platformlarından biridir. Kullanıcı sayısı bakımından İnstagram milyarlarca kullanıcısıyla diğer sosyal medya platformlarını geride bırakmıştır. Ancak İnstagram’da bu kadar fazla kullanıcı olmasına rağmen fotoğraf video ve story indirme görüntüleme konusunda bazı sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Kullanıcılar İnstagram hesabını kullanarak sizi takip eden veya sizin takip ettiğiniz birçok kişiyle gerek fotoğraflarınızla gerekse storylerinizle iletişim halinde bulunursunuz. Bu storyler paylaşıldığı andan itibaren 24 saat elinizde bulunur. Takip eden veya sizin takip ettiğiniz kişiler tarafından görüntülenir. Ancak bazı durumlarda size görüntülerini veya sizin görüntülediğinizde görmelerini engelleyen bir takım programlar geliştirilmiştir. Bunun İnstagram içinde olmamasına rağmen alternatif birçok program kullanarak bunu gerçekleştirmek mümkündür. İnstagram story indirme çok kısa sürede yapabileceğiniz basit bir ara yüze sahiptir. Bunu kullanmak için yapmanız gereken oldukça kolaydır;

İnstagram story indirme aracınızı açarak hangi kullanıcıya ait story indirmek istiyorsanız kişinin profilini açın ve oradan hikayesini indireceğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak sizi yönlendiren adımları takip ederek indir butonuna tıklayın. Böylece istediğiniz story’i bilgisayar veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Çok kısa sürede uygulayacağınız bu adımlar sonunda o profile ait bütün hikayeleri indirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi ayrıca görüntülemeniz de mümkündür. Dilerseniz indirdiğiniz hikayeler arasından seçim yapabilmenize de olanak tanır. Son derece kolay kullanım olanağı sunan uygulama için yalnızca indir butonuna basmanız yeterlidir.

Bunu İnstagram üzerinden indirmeniz bugün için söz konusu olmamakta ve bir takım zorluklarla karşılaşılmaktadır. Ancak bu da artık sorun olmaktan çıkmış ve başka araçlar kullanarak rahatlıkla ve kısa sürede indirmeniz mümkün hale gelmiştir. Gelişen teknoloji bir çok sorunu kısa sürede çözebilecek donanımlara hızla sahip olmaktadır. Bunun için ayrıca herhangi bir ücret ödemezsiniz ve hikayesini indirdiğimiz kişiye bundan dolayı herhangi bir bildirim gitmez. Bu da İnstagram kullanıcılarının en fazla olmasını istedikleri durumlardan biridir. İnstagram'da story indirirken birtakım kurallara dikkat etmeniz gerekir bunlar;

·        Storysini indireceğiniz İnstagram kullanıcısının hesabının kesinlikle gizli olmaması gerekir

·        Ayrıca storysini indirmek istediğiniz kişi hikayesini halen yayınlanıyor olmalı ve yayından kaldırılmış olmaması gerekir

·        Bu arada story indirirken kullanacağınız araç sizden bir takım bilgiler ister bu bilgilerin de eksiksiz olarak girilmesi gerekir

·        İnstagram kullanıcısının URL’ni kullanacağınız araca kopyala yapıştır yapmanız durumunda hemen indirme işlemini başlatırsınız.

İnstagram Story İndirme Uygulaması

İnstagram’ın kendi içinde story indirme aracı olmamasına rağmen eksikliklerin diğer uygulama ve programlar tarafından giderilmesi en azından sevindiricidir. İnstagram story indirme aşamasında hiçbir problem yaşanmaz. Ayrıca son derece pratik ve kısa sürede tamamlanmaktadır. Sizin için önemli olan sadece hangi kullanıcının story’sini indirecekseniz onun URL'sini bilmektir. Dolayısıyla bu bilgi doğru girdiğinizde sistem sizi yönlendirmekte ve hikâyeleri dilediğiniz zaman bir iki tıklama ile bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu işlemi yaparken de güvenlik sorunu hiçbir zaman oluşmaz.

İnstagram Story İndir Online

Story bugün kullanılan bütün sosyal medya araçlarında yoğun ve yaygın bir biçimde vardır. Kısa süreliğine de olsa insanların story paylaşımları sıklıkla yapılıyor. Diğer uygulamalardan ya da programlardan farklı değildir. Son derece kısa sürede herkesin yapabileceği bir işlemdir. Bunun için internette kullanabileceğiniz birçok araç vardır. Ancak İnstagram story indir online işlemi için gerek bilgisayarlar için gerekse akıllı mobil cihazlar için kolaylıkla story indirme işlemini yapabilirsiniz. Mobil akıllı cihazlar için işletim sistemi üzerinden indireceğiniz bir aplikasyonla İnstagram story indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram story indir online işlemini kısa sürede yapabilmeniz için internet üzerinden story indirme programlarından birini kullanabilir ve orada sizi yönlendirdiği adımları takip ederek işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi yaparken sizin herhangi bir güvenlik sorununuz oluşmaz. Ayrıca storysini indirmek istediğiniz kişinin İnstagram kullanıcı adını tam ve doğru olarak yazmanız bu işlemi doğru yapabilmeniz için öncelikli adımlardan biridir. Bunun bunu yapabileceğiniz internette birçok ücretsiz ve online uygulama vardır. Böylelikle dilerseniz bilgisayarlarınıza dilerseniz akıllı telefonlarınıza story takipçilerinizi veya takip ettiğiniz kişilerin storylerini kısa sürede indirebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

1.    İnstagram’da Story Nasıl İndirilir?

İnstagram’da story indirmek isteyen kullanıcılar instagram uygulamasının yanı sıra birtakım harici uygulamalara gereksinim duyar. Zira instagram tarafından kullanıcılara sunulan bu tür bir araç bulunmaz. Bu bakımdan çeşitli uygulamalar ve programlardan yararlanılır.

2.    İnstagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram story indirmek isteyen kişilerin uygulama mağazalarında ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulamalardan istifade etmesi gerekir. Bu uygulamalara erişerek story indirme işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

3.    İnstagram Storyleri Nasıl İndirilir?

İnstagram story indirme uygulamaları kullanılırken bu uygulamaların zararlı yazılım taşımadıklarından emin olmak önemlidir. Zira bu tür uygulamalar ile instagram arasında resmi bir ortaklık bulunmadığı için yaşanabilecek olumsuzluklarda instagram sorumlu tutulamaz.

icon

İŞLEMİNİZ BAŞLADI

% 1

İŞLEMİNİZ DEVAM EDİYOR,
LÜTFEN SAYFAYI KAPATMAYINIZ.